Syndicate content

Ciekawe wideo

wzory

Odpowiedni strój do pracy

kobieta w drodze do pracy
Autor: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com
Sukienki są wspaniałe na każdą okazję, gdy ubierzemy do nich żakiet i buty na obcasie, zmienią nas w wytworne bizneswoman, jednak, gdy założymy dżinsową kurtkę i płaskie sandały, możemy śmiało wybrać się z przyjaciółką na zakupy.

Jakie znaczenie ma wizerunek? dla pań

zwiedzająca para
Autor: David van der Mark
Źródło: http://www.flickr.com
Spodnie damskie to temat rzeka. Z trudem sobie wyobrazić naszą szafę na ubrania, bez choć jednej pary spodni. Są nie do przecenienia, zwłaszcza w okresach ociupinę chłodniejszych. Komfortowe, kobiece, wprost potrzebne. Pośród modeli można wybierać i przebierać, tak jak pośród tkanin. Kluczem do sukcesu w doborze spodni jest właściwy rozmiar (wydaje się oczywiste, lecz, dlaczego naokoło taka znaczna liczba pań w zbytnio małych spodniach?).

Co założyć idąc na randkę?

kobiety w żółtych sukienkach
Autor: Bess Georgette
Źródło: http://www.flickr.com
Co jakiś czas z pewnością przeglądamy swoją szafę. Zwykle w poszukiwaniu stroju na jakąś okoliczność, lecz czasem również tak po prostu, aby zaprowadzić porządek i przekonać się, jakie ubrania na nas pasują, które wyszły z mody, a które aktualnie do niej wróciły i możemy znów zacząć je wkładać. Dobrze jest raz na jakiś czas przeszukać garderobę, bo być może odkryjemy piękne, a długo nie noszone stroje. Przykładowo sukienka z baskinką.