Ciekawe wideo

W jaki sposób dopasować ciuchy dla mężczyzny?

Jak dopasować odzież? Przemyśleć kilka czynników: jaka pogoda? do czego mają pasować? na jaką okazję masz się ubrać? Najlepiej zawsze przed zakupem uczynić początkową selekcję kluczowych części garderoby, jakie zamierza się nabyć.

mężczyzna w koszuli
Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo w kwestii nabycia kurtki (szczegóły w tym miejscu) zależy tutaj od personalnych pragnień,jak również od gustu klienta. Z powodu coraz mroźniejszych temperatur znakomitym pomysłem jest rozpatrzenie zakupu ciepłej odzieży.

Inny temat to skarpetki męskie (Skarpety męskie Puma). Jeśli na co dzień nie paradujemy w ubraniu cyrkowca lub nasz styl nie jest artystycznym misz-maszem, to ta cześć garderoby, drodzy panowie, powinna być dobrana do kolorystyki spodni.

Powinniśmy zatem porzucić groteskowe pomysły wkładania białych skarpet do garniturów i czarnych lakierek. Bezwarunkowo zakazane jest też łączenie skarpetek i sandałów. Modny mężczyzna to również właściwe dodatki, które dopełniają cały strój i nadają mu odpowiedniego charakteru. Staromodny kapelusik, czy elegancki zegarek po dziadku nie tylko zwracają uwagę, ale też dużo mówią o charakterze mężczyzny. Również porządny skórzany portfel jest właściwą wizytówką. A jego zawartość to już całkiem inna kwestia.