Ciekawe wideo

Jak modnie ubrać się jesienią?

Zgodnie z pomysłami największych dyktatorów stylu można bawić się do woli. Wolno łączyć wszystko, także wzory cętkowane, pasy, printy, a nawet kwiaty oraz malarskie desenie.
Trzeba natomiast przyznać, że zdolność właściwego dobrania ubioru do pory jesiennej wymaga znaczącej wiedzy oraz dużej dawki kreatywności, szczególnie jeśli rozmawiamy o modzie męskiej. Niemniej jednak, już kilka sprytnych trików może sprawić, że dzięki dopasowaniu modnych ubrań pokaźnie zdobędziemy na ogładzie.

panowie na spotkaniu
Autor: Vancouver Film School
Źródło: http://www.flickr.com
To zaskakujące, lecz realne. Najnowsze trendy na pewno przypadną do gustu odważnym panom. Wracają odważne barwy, zwłaszcza w przypadku górnej części garderoby.

Twardziele na pewno ucieszą się z powrotu trendu wojskowego, a razem z nim zieleni w odcieniu butelkowym, ciężkich płaszczów, spodni moro oraz prostych krojów kurtek. Doskonale wyglądają w połączeniu z gustownym kardiganem czy też piękną marynarką.

Dużo panów ma spory dylemat, natomiast mianowicie, na jakie ubrania postawić na zimę. Rozmaite propozycje różnią się między sobą, nierzadko diametralnie, lecz mężczyźni zawsze znajdują rozwiązanie idealne. Jak to się dzieje? Producenci sumiennie analizują potrzeby oraz oczekiwania klientów płci męskiej, dlatego mogą w tak krótkim czasie spełnić wysokie stawiane przez nich wymogi. Mężczyźni są zachwyceni tym, co mogą spotkać teraz na rynku odzieżowym.

Jesienią bez wątpienia także musimy także zainwestować pieniądze w męski golf lub sweter (zobaczysz więcej tu: interesująca strona) i modny płaszcz. Jest to obligatoryjny element szafy każdego autentycznego mężczyzny. Doskonale nadaje się on zarówno na dni chłodniejsze, kiedy to temperatura na zewnątrz nas nie rozpieszcza, jak i w dni cieplejsze. Odcień zakupionego przez nas płaszcza powinien być wyraźnie ciemny, praktycznie czarny, aczkolwiek kolory popielate podobnie cieszą się sporym zainteresowaniem mężczyzn w tym sezonie. Koniecznie natomiast musimy zatroszczyć się by płaszcz miał adekwatne wcięcia w talii, co w znacznym stopniu zaznaczy naszą sylwetkę.

Nieodzownym elementem naszego dziennego ubioru są również buty. W okresie jesiennym przedstawicielom płci dominującej stanowczo rekomendujemy sztyblety oraz buty męskie miejskie (http://www.ceneo.pl/). Nadają one temperamentu oraz komponują unikalny, spersonalizowany styl, którego na nieszczęście tak często im brakuje.