Ciekawe wideo

Suknie ślubne i komunijne - jak znaleźć wymarzoną kreację?

Obecnie czasopisma przedstawiają nam mnóstwo występujących modeli sukien komunijnych i ślubnych. Wybór jest tak ogromny, że kłopotliwie jest się prędko zdecydować na wybranie tej jedynej kreacji. Jest to tak samo ważne dla przyszłej Pani Młodej jak i dziewczynki udającej się do Pierwszej Komunii, każda z nich bowiem chce wyglądać bezprecedensowo.

pierwsza komunia święta
Źródło: flickr.com
Dzień ślubu czy Pierwszej Komunii Świętej jest wybitnie ważny. Każda kobieta, czy ta mała czy też duża chciałby czuć się wyśmienicie. Można to osiągnąć przez dobrze dobrane suknie komunijne (vaiolett.pl/sukienki-komunijne), suknie ślubne. Jeśli chodzi o kolorystykę, w obu wypadkach przoduje barwa biała. Oznacza ona niewinność oraz brak grzechu. Wspaniale układa się z każdym kolorem, który chcemy wprowadzić jako dodatek. Niewielki pastelowy bukiecik czy też obfita czerwona róża we włosach będzie pasować do bieli oszałamiająco. Innym kolorem, na jaki decydują się kobiety jest écru. Prezentuje się on nieprzeciętnie i mimo niewielkiej różnicy w odcieniu od tej pierwszej barwy przedstawia się zupełnie w inny sposób. Jeśli chcemy dodać do naszej kreacji dodatek innego koloru, wypada robić to ostrożnie, ponieważ kolor écru nie pasuje do wszystkiego. Jeśli chodzi o najmodniejsze kroje, suknie komunijne, suknie ślubne najlepiej prezentują się w bezpretensjonalnym wydaniu, a ogół powinno się uzupełnić o dodatki. Można też manipulować długością stroju, ponieważ nie jest już wyjątkowe zobaczyć Panią Młodą w niesymetrycznej kreacji czy też dziewczynkę idącą do Pierwszej Komunii w sukience do kolan. Wiele salonów proponuje nie tylko kupno,
Panna Młoda, zimowa kreacja
Autor: Weselni Paparazzi
Źródło: abcslubu.pl
lecz także wypożyczenie stroju. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie przywiązują się do ubrań, nie znajdują one później kłopotu z tym, aby je oddać bez sentymentów. Ta przyjemność ma wartość w granicach kilkaset do kilku tys.tysięcy złotych ,w zależności czy to sukienka komunijna czy ślubna oraz z jakiego półproduktu jest wykonana. Jest to spora oszczędność, albowiem kilkukrotnie wyższe są ceny kreacji wystawionych na sprzedaż. Jeśli iż mamy upatrzony krój, ale nie jest on osiągalny, możemy także udać się do krawca, który po kilku przymiarkach skonstruuje dane suknie komunijne, suknie ślubne (link).

Każda kobieta, czy to młodsza, czy starsza pragnie w tak uroczystym dniu jakim jest Pierwsza Komunia Święta bądź ślub wyglądać nadzwyczajnie. Jeśli nie mamy zbyt sporo pieniędzy na suknię, udajmy się do wypożyczalni. Pamiętać przystaje o tym, iż kreacja musi być komfortowa. Nie kierujmy się ślepo trendami, albowiem do wszelkiego rodzaju sylwetki pasuje odrębny model.