Syndicate content

Ciekawe wideo

stylizacje

Ubrania które muszą być w szafie w nadchodzącym sezonie? - ubrania z dzianiny!

tkanina
Czy wiesz, co mają ze sobą wspólnego pończochy, zwiewne bluzeczki, ale też czapki? Nawet jeśli uszyte są z różnorakich materiałów, ich włókna tkane są w splocie dzianinowym. Najprościej rzecz ujmując, dzianina to maszynowe robótki na drutach. Dzianiny stosuje się na masową skalę w produkcji ubrań dzięki licznym zaletom: elastyczności, przewiewności, które wnoszą wiele korzyści do damskiej garderoby.

Bielizna też jest ważna

Autor: Obsessive
Mężczyźni nierzadko mają kłopot ze zrozumieniem kobiet. Nic dziwnego, wszakże płeć określa bardzo dużo – nasze czyny, upodobania i talenty. Rzecz jasna pozytywne są dążenia do równości płciowej, jednakże nie oznacza to, że ignoruje się pojawiające się różnice.

Co na siebie ubrać na specjalną okoliczność?

Moda damska, zestaw domodi
Autor: Agnieszka Bednarz
Źródło: domodi.pl
Ogromny wpływ na to, co się nosi w Polsce, mają tendencje zauważane w krajach zachodnich. W szczególności mowa tu o Stanach Zjednoczonych. Z tego kraju przykładowo przywędrowała moda na charakterystyczne czapki z daszkiem i dużo tego rodzaju rzeczy. Na dzień dzisiejszy bardzo często można spotkać w Polsce młodych mężczyzn z postawioną grzywką i czapką z daszkiem noszoną na czubku głowy. Na modę ogromny wpływ mają także produkcje filmowe oraz to, co noszą popularne osoby.

Moda w nadchodzącym sezonie

Zwykle każda kobieta wie, na jakiego typu bluzki i inne części stylizacji pragnie postawić. Nowe modne bluzki, jakie polecane są w pierwszej kolejności, stanowią rewelacyjną bazę każdego dnia. Stylizacje każdego dnia sprawią, że każda klientka poczuje się wyjątkowa i ubrana kompletnie. Najciekawsze zestawienia odzieżowe, jakie spotkają nas w nadchodzącym roku, okażą się niezwykle uniwersalne. Swoboda łączenia rozmaitych elementów ze sobą w interesujące zestawy nie pozostawia złudzeń. Mówi się, że panowie w ogóle nie interesują się swoim stylem.