Ciekawe wideo

Modni panowie

Nie tylko kobiety uwielbiają się stroić bez względu na okazję. Kolekcje ubrań mężczyzn niejednokrotnie są dużo lepiej wyposażone niż ich partnerek. Panowie, tak jak i kobiety bardzo o siebie dbają. Kosmetyka, regularne przycinanie włosów u fryzjera a także w siłowni wieńczą idealnie dopasowaną do stylu ubrania. A jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na które sezony stworzyli już projektanci męskiej mody?

Moda męska
Źródło: http://pixabay.com
Niemniej jednak są i dobrze działają domy mody męskiej. Moda męska jest także pokazywana na wybiegach, choć często akurat tam prezentowane są ubrania raczej nietypowe i niepraktyczne. Moda męska może być tematem fascynującym i interesującym.

Zaskakujące, lecz realne. Najnowsze trendy na pewno trafią w gust odważnych panów. Powracają odważne barwy, zwłaszcza w przypadku górnej części odzienia, np. kurtki męskie (kurtki męskie wiosenne na portalu ceneo.pl).

Okres letni jest szczególnym czasem, kiedy to pojawia się konieczność ubierania się w sposób jak najbardziej lekki. Kobiety wtedy wybierają sukienki i spódnice. Panowie natomiast preferują krótkie spodenki. Często jednak panowie nie pozwalają się przekonać do zainwestowania w sandały i w lecie zakładają zakryte buty, np. półbuty lub trampki, tenisówki (sprawdź tu: źródło). Tymczasem jest to bardzo niezdrowe dla stóp i może być powodem odparzeń podczas gorących dni. Z kolei męski strój wizytowy nie w każdej sytuacji zawiera w sobie wariant letni.

Moda męska
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Kontrowersyjną kolekcję męską na jesień i zimę 2014 przygotował Thom Browne. Zestaw jest pełen fantazji i dość surrealistyczny. Tweedowe garnitury projektanta, które są motywem przewodnim na jesień, prezentują klasyczny angielski styl. Surrealistycznymi dekoracjami kreacji podczas pokazu były zwariowane zwierzęce maski. Na tkaninach znalazły się delikatne kraty oraz szarości. Zestawienia prezentowane na modelach odstawały od popularnych form i standardowych proporcji.