Ciekawe wideo

Co na siebie włożyć, aby wyglądać modnie?

Moda jest nieodłącznym elementem naszego życia. Zawsze coś jest modne, a coś innego od niej odstaje. Tymczasem, mimo, że dotyczy ona każdej sfery życia, kojarzona jest przede wszystkim z tym, co nosimy na sobie. Nasz ubiór całościowo narzucany jest przez najnowsze trendy w modzie. Dla pań w szczególności istotne są sukienki.

szafa z ciuchami
Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Niektórzy przywiązują do niego mniejszą, a niektórzy ogromną wagę, nie mniej jednak w sprzedaży niewiele razyuświadczymy towar, który modny nie jest. Czy tego chcemy czy nie ubieramy to, co zaleca nam świat mody. Dla mężczyzn są to garnitury męskie. Ubiór możemy dzielić w różny sposób. Najczęściej spotykanym sposobem podziału jest jednak styl ubierania się do pracy i po pracy. I jeśli typ naszego zawodu zmusza nas do przestrzegania pewnych norm, tak po wyjściu z firmy sami jesteśmy panami sytuacji. Jakie więc nurty panują aktualnie w modzie wieczorowej?

Żeby świetnie się prezentować nie trzeba wcale wydawać majątku, ani podejmować heroicznych wysiłków. Wystarczy, że poznamy swoje zalety i je podkreślać. Sprawdźmy jaki fason najlepiej podkreśla naszą talię, biust czy nogi i przy nim zostańmy. Trzymajmy w szafie zestaw podstawowy – dobre dżinsy, koszulę, spódnicę, sukienkę (więcej tutaj) – i szalejmy z akcesoriami. biżuteria, torebki, buty – nie obawiajmy się wybierać odważnych kolorów, nie gińmy w tłumie.

W przypadku mody męskiej (link do rekomendowanej strony), niedużo się zmieniło. komponentem Nieodłączną częścią męskiej szafy są koszule męskie. Tutaj pole do manewru jest duże, jednak letnią porą królują jasne kolory. Wciąż preferowana jest krata. Z mody wyszły już róże i fiolety. Koszule męskie to, według ekspertów, najbardziej lubiany element stroju każdego mężczyzny.

Poza tym – każda okazja jest idealna na to, by wzbogacić swoją szafę i dokupić sobie coś naprawdę zjawiskowego. Niestety stosunkowo często nasze rutynowe obowiązki uniemożliwiają nam wybrać się na typowy wielogodzinny shopping, np po bluzki damskie. Ale nic nie przepadło! Dla zagonionych powstało dużo odzieżowych sklepów internetowych, w których warto zrobić zakupy szybko, niedrogo i bez komplikacji.