Ciekawe wideo

Ubieramy panów

Moda to, wbrew obiegowej opinii, pasja nie tylko przedstawicielek płci pięknej. Także mężczyźni zwracają olbrzymią uwagę na to, co na siebie zakładają. Dlatego w poczytnych czasopismach i w internecie pojawia się mnóstwo wskazówek, które pozawalają mężczyznom rozpoznać typy sylwetek męskich oraz dopasować właściwy strój.

Zgodnie z pomysłami największych kreatorów mody można szaleć do woli. Wolno łączyć wszystko, także wzory cętkowane, paski zebry, printy, a nawet kwiaty a także malarskie desenie.

Moda męska
Źródło: http://pixabay.com
Tak czy inaczej istnieją i dobrze funkcjonują domy mody dla panów. Moda dla mężczyzn jest także pokazywana na wybiegach, ale często akurat tam prezentowane są ubiory raczej ekscentryczne i niefunkcjonalne. Moda męska (tu przykładowe propozycje dla mężczyzn: ceneo.pl/) jest tematem rozległym i ciekawym.

Określenie własnego rodzaju sylwetki jest w zasadzie kluczem do sukcesu. Jeżeli znajdziemy własne zalety oraz wady, będziemy mogli lepiej działać na tej płaszczyźnie. Jeżeli trudno jest samemu określić własny typ figury, warto poprosić o pomoc życzliwego znajomego. A jeśli obawiamy się reakcji kolegów na nasz kłopot, najlepiej oddać się w ręce swojej ukochanej. W ostateczności, możemy pójść do profesjonalnego stylisty, który nie tylko określi nasz typ figury, ale dobierze też właściwe odcienie do naszego typu urody.

W projektach na ten rok dobrze widać powrót lat 90. Bluzy z kapturami oraz bomber jacket do tego szykowne spodnie lub stylowa marynarka to prawdziwy hit. Gdy jeszcze trwa zima, nie zapominajmy o ciepłym szaliku, rękawiczkach (dowiedz się więcej) oraz czapce.