Ciekawe wideo

Jakie trendy w modzie męskiej będą dominować w roku 2014?

Nie tylko panie kochają modnie się ubrać bez względu na okazję. Szafy panów nieraz są okazalej zaopatrzone niż pań. Mężczyźni, tak jak i panie bardzo o dbają o swój wizerunek. Kosmetyka, regularne zmiany uczesania u fryzjera a także w klubach fitness koronują idealnie dobrane do stylu ciuchy. A jakie nowe trendy w modzie męskiej będą królowały w tym roku? Na jakie sezony stworzyli już projektanci męskiej mody?

To zaskakujące, ale prawdziwe. Najnowsze trendy niewątpliwie trafią w gust odważnych panów. Powracają żywe kolory, zwłaszcza górnej części odzienia. Dla mężczyzn (http://www.ceneo.pl/Dla_Mezczyzny/p:Bench.htm) projektanci przygotowali naprawdę wiele nowych projektów.

Wielu panów ma spory dylemat, a mianowicie, które ubrania wybrać na zimę. Rozmaite propozycje różnią się między sobą, najczęściej diametralnie, ale klienci zawsze znajdują rozwiązanie perfekcyjne. Jak to się dzieje? Producenci sumiennie analizują wymogi oraz oczekiwania klientów płci męskiej, dlatego mogą w niedługim czasie spełnić wysokie stawiane przez nich wymogi. Mężczyźni są zachwyceni tym, co mogą spotkać obecnie na rynku odzieżowym.

Moda męska
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Kontrowersyjną kolekcję męską na jesień/zimę 2014 przygotował Thom Browne. Zestaw jest fantazyjny i surrealistyczny. Tweedowe garnitury stworzone przez projektanta, będące motywem przewodnim na jesień, zostały uszyte w klasycznym angielskim stylu. Surrealistycznymi dodatkami były zwariowane zwierzęce maski. Na tkaninach królowały subtelne kraty oraz szarości. Stroje zaprezentowane na modelach odstawały od znanych kształtów oraz standardowych proporcji. Na porę jesienną dobre są także koszulki z długim rękawem (przykłady zobaczysz tutaj: polecany link).

Zanikanie wyraźnych różnic między garderobą męska a damską stało się faktem. Męska moda czerpie z mody damskiej - fasony, wzory oraz kolorystyka. Taki pokaźny wybór może sprawić mętlik . Odważni być może podejmą ryzyko i będą eksperymentować. Ważne jest jednak to, by nie dać się zwariować i z rozwagą dopasować jeden konkretnie dopasowany do indywidualnej osobowości. Swoboda powinna być być tego najważniejszym wyznacznikiem.