Ciekawe wideo

Modne ciuchy dla wszystkich kobiet

Od bardzo dawna wiadomo, że specjalne okazje wymagają odpowiedniego ubioru. I tak na przykład bale, przyjęcia i pogrzeby to okazje do założenia innych, ale w każdym przypadku eleganckich ubrań.
kobieta w sukience
Autor: www.philstefansphotography.com
Źródło: http://www.flickr.com
Generalnie panowie mają łatwiejsze zadanie, ponieważ ich strój najczęściej ogranicza się do tego samego ciemnego garnituru na różne okazje. Dla mężczyzn jednak w galeriach handlowych dzisiaj można odnaleźć naprawdę wiele możliwości - przykłady inspiracji możesz zobaczyć tu: więcej treści.

Dawniej była większa różnorodność, na porządku dziennym były przykładowo tego rodzaju ubiory dla panów jak frak lub surdut. Obecnie zachowały się one jedynie dla konkretnych profesji. Sprawa damskiego ubioru jest natomiast bardziej zawiła. Od pań najczęściej oczekuje się różnych uroczyste okazje. Sukienka (atrakcyjna strona) na przyjęcia, czasem spódnica - (więcej szczegółów) z elegancką bluzką. Pozostaje jednak pewna dowolność, przykładowo w niektórych przypadkach spódnica - (znajdź więcej) może zostać zastąpiona spodniami, a czarne rajstopy– jasnymi.