Ciekawe wideo

Modne ciuchy dla wszystkich kobiet

Od dawnych czasów wiadomo, że specjalne okazje wymagają dopasowanego stroju. I tak przykładowo bale, przyjęcia i pogrzeby to okazje do zastosowania rozmaitych, ale w każdym przypadku odświętnych strojów.

kobieta w sukience
Autor: www.philstefansphotography.com
Źródło: http://www.flickr.com
Ogólnie rzecz biorąc panowie mają łatwiejsze zadanie, gdyż ich ubiór zazwyczaj ogranicza się do jednego ciemnego zestawu na różnorodne sytuacje. Dla mężczyzn jednak w sklepach dzisiaj można zobaczyć naprawdę dużo ofert - przykłady inspiracji możesz zobaczyć tutaj: Jack Wolfskin dla mężczyzny na stronie ceneo.pl.

W czasach dawniejszych panowało większe zróżnicowanie, na porządku dziennym były na przykład takie stroje męskie jak frak czy surdut. Aktualnie zachowały się one wyłącznie w przypadku konkretnych profesji. Sprawa damskiej odzieży jest z kolei bardziej skomplikowana. Od kobiet najczęściej wymaga się różnych uroczyste okazje. Sukienka (interesująca strona) na przyjęcia, czasem spódnica z elegancką bluzką. Pozostaje jednak pewna dowolność, na przykład w części sytuacji spódnicę można zastąpić spodniami, a czarne rajstopy– jasnymi.