Ciekawe wideo

Co musi się znaleźć w klasycznej damskiej szafie? Jakiego typu ciuchy muszą tam koniecznie być?

Tak czasami jest, iż kobieta posiada pełną szafę ciuchów, a nie ma pojęcia tak naprawdę co wybrać. Niby są w niej kreacje na każdą okazję, ale brak właściwie tej odpowiedniej na dany dzień. Czemu tak jest i czy coś możemy z tym zrobić?Najczęściej trzymamy w naszych szafach zdecydowanie zbyt dużo ciuchów, ale później i tak zdaje się, że niczego nie możemy w niej znaleźć, przynajmniej nic, co byłoby interesujące oraz idealne do tej właśnie chwili.


szafa
Źródło: foter.com
Problemem jednak nie jest to, iż nic w tych szafach nie ma, lecz to, iż mamy w niej za dużo ubrań, natomiast z częścią tych rzeczy na pewno trudno się rozstać. Niektóre ubrania się zostawia z powodu sentymentu, inne bo po prostu mogą się przydać. Jednocześnie kupuje się nowe rzeczy pod wpływem impulsu, bo są modne, a niekoniecznie dobrze na nas wyglądają. To wszystko sprawia, że choć nasza szafa pełna, to niestety nic w niej nie ma. I co w takiej sytuacji? Niestety, należy zacząć od kroku podstawowego, czyli pozbycia się części ubrań - http://www.kraina-stylu.pl/trendy-2016-pora-na-glamcore. Usuńmy te, jakie są zbyt ciasne, albo których nie mieliśmy na sobie przez parę lat, gdyż to oznacza, iż nie są nam potrzebne. To co zostanie powinniśmy sprawdzić pod kątem kolorystycznym, ale równocześnie sprawdźmy czy ubrania przypadkiem nie są porozciągane, zmechacone czy poplamione. W szafie muszą znajdować się przede wszystkim rzeczy uniwersalne.


klasyka w szafie
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze jest posiadać tak zwaną małą czarną, jeszcze w dwóch różnych fasonach, ciemniejszy kostium w kolorze granatowym lub czarnym oraz czarne oraz białe spodnie przykłady tu: http://kraina-stylu.pl/mala-czarna-na-andrzejki-2015-przeglad. Powinny również się znaleźć dopasowane żakiety, które są niezastąpione w różnych sytuacjach. Należy dobrać też biżuterię oraz dwie bardziej szykowne torebki. W naszej szafie powinien również być prostego kroju trencz jak i ciepły płaszcz, który zawsze jest modny. W ten sposób wygląda moda damska na co dzień, posiadając więc tego typu uniwersalne ubranie możemy być pewne, że będziemy wyglądać wtedy kiedy trzeba modnie oraz elegancko. W szafie powinny być także proste, zrobione z odpowiedniej jakości tkaniny kurtka dżinsowa i dżinsowe spodnie. Dobrze jak będą to chociaż dwie pary tego typu spodni. Jedna z nich będzie idealna do butów na wysokim obcasie, natomiast druga krótsza, do obuwia z niskim obcasem.