Ciekawe wideo

Czym kierować się przy doborze ciepłego nakrycia głowy?

Przed nadchodzącą zimą warto zaopatrzyć się w odpowiednie nakrycie głowy. Nakrycie, które oprócz ochrony zdrowia będzie współgrać ze strojem i charakterem. W sklepach można znaleźć: czapki, kominy, opaski na uszy i berety. Te części garderoby nie są tylko dobrą ochroną przed chłodem, ale z powodzeniem nadają styl noszonym ciuchom.
kobieta w czapce z pomponami
Autor: devinf
Źródło: http://www.flickr.com
Każda z pań może zakupić niepowtarzalne nakrycie głowy, tak żeby podkreślić indywidualizm. Dla tych przedstawicielek płci pięknej, które nie znoszą noszenia czapek idealnym rozwiązaniem są berety (więcej zobacz tutaj: http://artillo.pl/shop/degra/berety-damskie,1504.html) i opaski na uszy. Młodsze kobiety preferują opaski na uszy (opaski na uszy na artillo.pl), starsze wolą berety. Nie jest to jednak reguła, bo nowe fasony beretów różnią się od tych, które noszono dawniej. Lata temu były domeną zamożnych elit i kojarzyły się z przynależnością do grupy artystów, obecnie są ogólnodostępne. Uszyte z różnych materiałów: wełny, weluru, zamszu, berety damskie są od dawna bardzo popularne. W zależności od upodobań w sprzedaży oferowane są klasyczne kroje i kolory adidas (pozostałe informację dostępne będą tu) wielokolorowe berety z elementami ozdobnymi takimi jak: kokardy, cekiny, przypinane kwiaty. Część asortymentu wykonuje się na indywidualne zamówienie. Jest to szczególnie istotne dla tych kobiet, które lubią wyszukany styl dodatków.

Panie, które na co dzień preferują styl mniej poważny ubranie (więcej pod tym linkiem) sportowy sięgną po dostępne w sprzedaży opaski. Opaski na uszy są szczególnie cenione przez sportowców oraz osoby uprawiające sport amatorsko. Będące alternatywą dla czapek opaski są lekkie, niewielkich rozmiarów i z powodzeniem mogą być noszone w kieszeni. Ich unikalny kształt oraz materiał powoduje, że nie tylko stanowią ochronę przed wiatrem, ale także doskonale odprowadzają wilgoć. Te wykonane z poliestru, odpowiednio izolują, tym samym chronią uszy i głowę przed chłodem. Świetnie dbają o zatoki chroniąc przed przeziębieniem. W sprzedaży są dostępne również bardzo elegancko wyglądające opaski z dzianiny. Ich finezyjne wzornictwo i wyszukany krój docenią zwłaszcza te osoby, dla których istotny jest wygląd zgodny z obowiązującą modą. Młodzi ludzie prawdopodobnie chętniej wybiorą modele w formie nauszników, słuchawek lub opasek typu emu. Są one miękkie, delikatne, gwarantują ciepło i komfort.Stylowe, ciepłe, zapewniające komfort berety i opaski na uszy sprawią, że zima będzie dużo przyjemniejsza. Nabywając oryginalny beret lub opaskę, można mieć pewność, że piękne nakrycie głowy zapewni niepowtarzalny wygląd i skutecznie ochronę przed zimnem.