Ciekawe wideo

Broszka, mała rzecz a cieszy

Broszka. Mała rzecz a cieszy. Przy czym tak wielki w niej drzemie potencjał... Nieodpowiednio dobrana sprawi, że będziemy wyglądać poważniej i popsuje nawet najbardziej zaplanowany strój. Idealnie dobrana, nada pożądanego efektu kreacji, a nam zdecydowania i uroku.
Zapewne są między nami panie, którym broszki kojarzą się z minionymi epokami, modą retro i spadkiem po babci. Jednak prawdziwe fashionistki i osoby, śledzące świat mody wiedzą, że biżuteria ta przejawia się każdego sezonu wśród kolekcji najlepszych projektantów.

Jak nosić broszki by dodawały nam urody a przy tym odejmowały lat?

Główna zasada brzmi: zestawiajmy stare z nowym. Nie przerażajmy się połączeń typu : babcina broszka ze szlachetnych materiałów i banalny T – shirt z sieciówki. Taki efekt przełamania chcemy osiągnąć! Na mniej oficjalnym, acz spektakularnym stylu.
biżuteria
Autor: Cocktail’me
Źródło: Cocktail’me
Zasada ta tyczy się też w drugą stronę - zdecydujmy się, aby do sukienki, żakietu lub płaszcza w stylu vintage przypiąć modne, zabawne broszki z filcu, plastiku. Możemy też zdecydować się na samodzielne jej wykonanie, gdyż wbrew pozorom nie jest to trudna sztuka.
Kolejną mającą znaczenie sprawą, którą należy zaznaczyć, jest miejsce gdzie wpinamy naszą ozdobę. Oczywiście, najbardziej znane miejsce to klatka piersiowa, ale dlaczego by nie podkreślić broszką kołnierzyka? Zwyczajna koszula zyska dzięki naszej kreatywności elegancji i wyrazu (oferta).


Po trzecie, broszki dobrze wyglądają nie tylko w połączeniu z marynarkami i sukienkami, ale też ze swetrami. Nieciekawy dzianinowy sweter nabierze oryginalnego i całkiem nowego stylu w towarzystwie broszki.
Broszka np. z olenkaphu.pl to także sprawdzony przez nasze mamy sposób na odmianę naszych torebek, rękawiczek, pasków czy też butów. Słynny stylista Gok Wan w odpowiedni sposób uczy kobiety jak ze skromnych pantofli stworzyć główny punkt naszej stylizacji dopinając dwie broszki. Nie mamy funduszy na wieczorowa torebkę? Przypnijmy broszkę do takiej, którą już posiadamy w swej szafie.
Nie bójmy się więc broszek! Odpowiednio dobrane, postawią przysłowiową kropkę nad „i” naszym stylizacjom
.