Ciekawe wideo

Moda uliczna

Kilka lat temu w naszym kraju zaczęły pojawiać blogi szafiarek. To na nich każdy może podglądać modę awangardową, która nie mieści się w regułach, ale też typowe stylizacje prosto z sieciówek. Teraz dużo blogerek zajmuje się modą profesjonalnie.


Karta kredytowa na zakupy
Źródło: http://pixabay.com/
Na początku blog modowy był jedynie sposobem na nawiązanie znajomość i dzielenia się pasją do mody. Blogerki chwaliły się, co upolowały przy okazji promocji albo w ulubionych szmateksach. Czasami sukienki modnej firmy potrafiły złowić naprawdę za kilka złotych. Umawiały się spotkania, zamieniały się ubraniami, a zwykle znane firmy odzieżowa przysyłała miły prezent. Zjawisko stało się popularne do tego stopnia, że zaktywizowało się wiele blogów, a najbardziej znane przemieniły się w profesjonalne strony internetowe i przynoszą spore zarobki.Dominują projektanci

W związku ze zmianami najlepsze blogerki rzadziej noszą kurtki kupione na obniżkach, dzisiaj wygrywają polscy projektanci. Mnóstwo dziewczyn promuje odzież polskich marek i projektantów, wkraczających na rynek. Blogerki mają więc drogie buty, nie pamiętając już, jak dużą wartość miało kiedyś 10 zł w czasie promocji w ciuchlandzie. Zazwyczaj oblegane i przede wszystkim oczekiwane są kolekcje projektantów dla popularnych sieci z ubraniami.

Kobieta na zakupach
Źródło: http://pixabay.com/
Ubrania światowych marek nie są robione dla mas, a w modzie najczęściej istotne jest to, by różnić się od reszty. To zdecydowanie miła wiadomość, że w Polsce są już blogerki, które mają możliwość ubierać się ekskluzywnie.

Modny zawód

Dziewczyny, które osiągnęły sukces w Internecie, dzięki swoim pomysłom i dobrym fotografiom, jeżdżą po świecie jako ambasadorki znanych marek. Są zapraszane na najciekawsze imprezy wśród gwiazd, sprawdzają każdy Fashion Week. Nie sądziły, że z szafiarek demonstrujących ciekawe „outfity” będą znanymi stylistkami, modelkami, czy też projektantkami. Jeśli jakaś z nich nosi sweter LadyM, można podejrzewać, że grupa fanek pobiegnie do sklepu po taki sam.