Ciekawe wideo

Biżuteria jest ważna

Kiedy ubieramy się na ważne spotkanie chcemy prezentować się gustownie oraz wytwornie, przez to wybieramy najwspanialszy zestaw ubrań, właściwie się czeszemy i malujemy. Mimo wszystko należy wspomnieć tutaj o tym, iż ważne są także dodatki, takie jak biżuteria, ponieważ to ona skupia spojrzenie oraz przeważnie pozwala zatuszować niedoskonałości urody, których nie pragniemy pokazywać innym. Jak się okazuje, panie posiadają tu ogromne pole do dyspozycji.


Naszyjnik gruby i złoty cieszą się powodzeniem

Kiedy nasza kreacja składa się z sukni o dużym dekolcie, który chcemy seksownie zasłonić, a równocześnie w naszych uszach pojawiły się niewielkie kolczyki, to z pewnością wspaniale sprawdzi się tu naszyjnik gruby łańcuch złoty (zegarek A35785253Q), który może swobodnie zwisać z szyi, lub ma okazję być wokół niej obwiązany. Na dodatek jeszcze mamy okazję się zdecydować na fascynującą zawieszkę, która stanie się świetnym uzupełnieniem całego naszego stroju.


Drobne zegarki dla drobnych dam

Jeżeli jesteśmy kobietą szczupłą i do tego jeszcze mamy stosunkowo drobne ręce, to na pewno w naszym przypadku idealnie sprawdzi się zegarek Adriatica A3578.5253Q, który jest niewielki, gustowny z wąską tarczą, na której poza czterema cyframi: 12, 3, 6 oraz 9 nie będzie się mieściło nic dodatkowego. Na pewno taki zegarek będzie świetnym uzupełnieniem naszego stroju tak od święta, jak i na co dzień.


Możemy zaszaleć z kolorami

zegarek
Autor: Swatch
Źródło: e-arttime.pl
Kiedy uwielbiamy wiedzieć konkretnie która jest godzina, wręcz co do minuty, to z pewnością powinniśmy się zdecydować na zegarek Fossil ES2829. Na okrągłej zegarek - lylis.pl/pl/p/Zegarek-Emporio-Armani-AR5905/48 es 2829 dress tarczy zobaczymy nie tylko każdą godzinę, ale też oraz zaznaczone będą minuty, a biały pasek spowoduje, że zegarek idealnie wpisze się w nasz ubiór. A co kiedy ubieramy ciemniejsze kolory ubrań oraz uważamy, iż biały zegarek - http://lylis.pl/pl/p/Zegarek-Emporio-Armani-AR5921/50 będzie się za mocno wyróżniał? Wówczas możemy zadecydować się na zegarek Fossil ES2830, który jest taki sam jak ten powyżej opisany, jedynie że tarcza jak oraz pasek są w jasnym brązie.


Dajmy się porwać pomysłom

W tym momencie na rynku znajduje się tak sporo najróżniejszej biżuterii oraz do tego jeszcze tak wiele przeróżnych zegarków, iż bez wątpienia bez większego problemu uda nam się wszystko dopasować wspaniale do siebie. Tak pod względem wielkości, grubości, jak oraz również kolorów, więc warto zatroszczyć się o to, żeby biżuteria zawsze była idealnym uzupełnieniem naszego stroju.