Ciekawe wideo

Zabawne t-shirty są fajne!

Jest sporo interesujących sposobów na ukazanie wszystkim własnego poczucia humoru. Jeśli oczywiście nasz typ humoru jest społecznie akceptowalny, zatem nie wyśmiewamy się, no przynajmniej publicznie z wszelkiego rodzaju świętości bardzo ważnych dla zapewne każdego dojrzałego Polaka, definitywnie nie ma żadnych przeciwwskazań ku temu, aby starać się ukazać swoje poczucie humoru, prywatne postrzeganie otaczającego nas świata. Szczególnie w naszym kraju zauważyć można dużo absurdów, zatem trudno nie śmiać się z nich. Właśnie: ale jak?

A może nałożenie śmiesznej koszulki spowoduje, że niejako zamanifestujemy własne oblicze? Co prawda śmieszna koszulka nie jest wielce oryginalna, ale można śmiało rzec, iż założenie na swoje ciało niecodziennej koszuleczki nie jest słabym rozwiązaniem. Szczególnie, że bądź co bądź wzorów takowych koszulek jest od groma. Ciężko nie dostrzec, iż w niesamowicie wielu przypadkach właściciele takich koszulek są tak jakby pozerami, lecz no z drugiej strony: pewnie się za takowych sami nie uważamy, więc nie wnikajmy przesadnie, bo mamy wiele bardziej interesujących rzeczy do zrobienia.t-shirt z nadrukiem
Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś nie było większego wyboru, jeżeli w rachubę wchodziły nietypowe wzorki, znaki oraz napisy. Doskonale, że ostatnio to się bardzo pozmieniało. Czyli czymś bardzo powszechnym jest chociażby umieszczane na t-shirtach nowiutkich memów. Idealny przykład błyskawicznego zareagowania to choćby sprzedaż koszulek mających związek hitu Youtube, a mianowicie - Hera, koka, hasz, LSD. A zresztą sami także mamy okazję wymyślić własny tekst na koszulce!
Stwórz
Ciężko nie natrafić na taki sklep z koszulkami, w którym nie ma tego typu możliwości. Pamiętajmy jedno: bardzo często te koszulki są z beznadziejnego materiału, ponieważ są sprowadzane w tysiącach z Państwa Środka. Niby teraz niemalże wszystko sprowadza się z dalekiej Azji, lecz no akurat w przypadku koszulek z wzorami jest nieco gorzej. Czyli pierzmy umiejętnie koszulki, uważajmy na nie, a zapewne będziemy przez dłuższy mieli okazję ukazywać za ich pośrednictwem własne poczucie humoru. Dobry humor to podstawa, coś dzięki czemu moglibyśmy wreszcie zapomnieć o wszelakich kłopotach.